| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3 мм |
| Междуосие | 2370 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1298 см3 |
| Мощност | 98 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 73.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 980 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.