| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5545 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1796 мм |
| Междуосие | 3259 мм |
| Предна Следа | 1681 мм |
| Задна Следа | 1648 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4664 см3 |
| Мощност | 276 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 424 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94.0 мм |
| Ход На Буталото | 84.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | - |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 100 л |
| Маса (без товар) | 1887 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 245/70 R16 | 265/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.