| От | 1996 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 4475 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1935 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 130 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 181 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Градски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1280 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.