| От | 2010 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 5085 мм |
| Широчина | 1984 мм |
| Междуосие | 3030 мм |
| Предна Следа | 1720 мм |
| Задна Следа | 1720 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 993 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2672 см3 |
| Мощност | 187 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 252 н.м./4100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.