| От | 2006 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5180 мм |
| Широчина | 1980 мм |
| Височина | 1860 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1675 мм |
| Задна Следа | 1680 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 2300 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Мощност | 381 к.с. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 99 |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.