| От | 2008 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5210 мм |
| Широчина | 2029 мм |
| Височина | 1895 мм |
| Междуосие | 3099 мм |
| Предна Следа | 1725 мм |
| Задна Следа | 1725 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Мощност | 381 к.с. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2735 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 4354 кг. |
| Размер На Гуми | 275/65R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.