| От | 1997 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3705 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1465 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 173 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 126 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 178 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1205 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.