| От | 1997 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3695 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Максимална Скорост | 125 км/ч |
| Капацитет на батерията | 25.9 kWh |
| Маса (без товар) | 1460 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1720 кг. |
| Размер На Гуми | 195/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.