| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4620 мм |
| Широчина | 1854 мм |
| Височина | 1684 мм |
| Междуосие | 2659 мм |
| Предна Следа | 1559 мм |
| Задна Следа | 1559 мм |
| Пътен Просвет | 190 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1469 л |
| Минимален Обем На Багажника | 586 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3500 см3 |
| Мощност | 269 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 246 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.