| От | 2006 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4315 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Пътен Просвет | 191 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1469 л |
| Минимален Обем На Багажника | 586 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2231 см3 |
| Мощност | 175 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000-2600 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 96.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1595 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2190 кг |
| Размер На Гуми | 235/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.