| От | 2020 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 2-3 |
| Дължина | 4403 мм |
| Широчина | 1848 мм |
| Междуосие | 2785 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3300 |
| Работен Обем | 1199 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 205 н.м./1750 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимално Допустима Маса | 1960 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.