| От | 1997 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4275 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1490 мм |
| Междуосие | 2550 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1480 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 390 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 58 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 102 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 84.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1240 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1515 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.