| От | 2000 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4750 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1820 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 515 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2362 см3 |
| Мощност | 156 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.5 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1585 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.