| От | 2000 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4750 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1770 мм |
| Междуосие | 2240 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 495 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2995 см3 |
| Мощност | 220 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 304 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 15 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.