| От | 1989 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4170 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1235 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 208 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 275 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Маса (без товар) | 1260 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1370 кг. |
| Размер На Гуми | 195/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.