| От | 2000 |
| До | - |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 3885 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1240 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 90 л |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 1794 см3 |
| Мощност | 140 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 172 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.0 мм |
| Ход На Буталото | 91.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.5 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 48 л |
| Маса (без товар) | 1050 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1225 кг |
| Размер На Гуми | 185/55 - 205/50 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.