| От | 1984 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 3925 мм |
| Широчина | 1665 мм |
| Височина | 1250 мм |
| Междуосие | 2320 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Работен Обем | 1586 см3 |
| Мощност | 116 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 134 н.м./4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 1090 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1330 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.