| От | 2009 |
| До | - |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4760 мм |
| Широчина | 1885 мм |
| Височина | 1890 мм |
| Междуосие | 2790 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1930 л |
| Минимален Обем На Багажника | 104 л |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 2982 см3 |
| Мощност | 173 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 352 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.0 мм |
| Ход На Буталото | 103.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Многолостово |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 87 л |
| Маса (без товар) | 2165 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2990 кг |
| Размер На Гуми | 265/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.