| От | 2013 |
| Тип каросерия | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1885 мм |
| Височина | 1845 мм |
| Междуосие | 2790 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1585 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 621 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2694 см3 |
| Мощност | 163 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 246 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC - VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Зависимо многозвенно пружинно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.9 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 12.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 л |
| Маса (без товар) | 2850 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.