| От | 1987 |
| До | 1994 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3975 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1870 мм |
| Междуосие | 1850 мм |
| Предна Следа | 2310 мм |
| Модел | 3B |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3431 см3 |
| Мощност | 98 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 226 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Обем На Резервоара | 90 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.