| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4950 мм |
| Широчина | 1970 мм |
| Височина | 1950 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1640 мм |
| Задна Следа | 1635 мм |
| Пътен Просвет | 225 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1267 л |
| Минимален Обем На Багажника | 701 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 93 л |
| Размер На Гуми | 285/65/R17 285/60/R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.