| От | 2017 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Широчина | 1980 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 259 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4608 см3 |
| Мощност | 309 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 439 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Задно Окачване | dependent spring suspension |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Максимално Допустима Маса | 3350 кг. |
| Размер На Гуми | 285/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.