| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4890 мм |
| Широчина | 1940 мм |
| Височина | 1890 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4163 см3 |
| Мощност | 135 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Пълно с включване (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Обем На Резервоара | 95 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.