| От | 2013 |
| Тип каросерия | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4950 мм |
| Широчина | 1970 мм |
| Височина | 1865 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1640 мм |
| Задна Следа | 1635 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 4461 см3 |
| Мощност | 272 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 650 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Зависимо многозвенно пружинно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 л |
| Маса (без товар) | 2510 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3350 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.