| От | 1989 |
| До | 1996 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4805 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1935 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Предна Следа | 1455 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3470 см3 |
| Мощност | 115 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 238 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Ресори |
| Задно Окачване | Ресори |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 140 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 27.8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 20 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 1865 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2910 кг |
| Размер На Гуми | 205 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.