| От | 2007 |
| До | - |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4995 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 2070 мм |
| Междуосие | 2980 мм |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 4461 см3 |
| Мощност | 202 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./1200 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 96.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | - |
| Задни Спирачки | - |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | - |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.