| От | 1998 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4940 мм |
| Широчина | 1940 мм |
| Височина | 1880 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2212 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1318 л |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 4476 см3 |
| Мощност | 212 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 373 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 100.0 мм |
| Ход На Буталото | 95.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Торсион |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 96 л |
| Маса (без товар) | 2650 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3260 кг |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.