| От | 1989 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4615 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1935 мм |
| Междуосие | 2330 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2446 см3 |
| Мощност | 94 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 221 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 195S R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.