| От | 2001 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 4770 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1785 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 2362 см3 |
| Мощност | 131 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1730 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.