| От | 2009 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4995 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2925 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1545 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4292 см3 |
| Мощност | 280 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91 мм |
| Ход На Буталото | 82.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 71 |
| Маса (без товар) | 1810 кг. |
| Размер На Гуми | 235/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.