| От | 2001 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4240 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1610 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 1760 л |
| Минимален Обем На Багажника | 415 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 149 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81.0 мм |
| Ход На Буталото | 77.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.3 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 9.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1070 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1695 кг |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.