| От | 1990 |
| До | 1994 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4420 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1300 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1587 см3 |
| Мощност | 105 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 142 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1200 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.