| От | 1994 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4496 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1295 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1514 мм |
| Задна Следа | 1496 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 194 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2166 см3 |
| Мощност | 136 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 196 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.1 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1165 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.