| От | 2017 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4885 мм |
| Широчина | 1840 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2825 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 469 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 249 к.с./5000-6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 356 н.м./4700 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Dual VVT-iW |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.7 сек |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 2100 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.