| От | 2017 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4879 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2824 мм |
| Пътен Просвет | 127 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 301 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 362 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Dual VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.