| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4825 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2775 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 506 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 275 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 346 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1615 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2100 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.