| От | 2005 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4300 мм |
| Широчина | 1895 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2550 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 106 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 84.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Обем На Резервоара | 42 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.