| От | 1999 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4570 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1996 л |
| Минимален Обем На Багажника | 580 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 110 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.2 мм |
| Ход На Буталото | 94.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 7.5 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1395 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.