| От | 2001 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4650 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1675 мм |
| Междуосие | 2825 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2422 л |
| Минимален Обем На Багажника | 282 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 192 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 86.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово, независимо |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 192 | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.4 | 12.1 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 11.6 | 12.2 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 | 7.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1495 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2140 кг |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.