| От | 2005 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4630 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 520 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2231 см3 |
| Мощност | 148 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 310 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 96.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.