| От | 1997 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4490 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1425 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 510 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1975 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 203 н.м./2200 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 85.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 23.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 8.5 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1360 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.