| От | 2000 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4490 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1425 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 510 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 192 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.0 мм |
| Ход На Буталото | 86.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 210 | 205 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.1 | 9.9 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 | 11.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 | 6.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 | 8.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1245 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.