| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4976 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2870 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 456 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2494 см3 |
| Мощност | 176 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 221 н.м./3600-5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 14 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | ECVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3-5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3-5.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.