| От | 2012 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4240 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1285 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 243 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 200 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 205 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1263 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1700 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.