| От | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4265 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1310 мм |
| Междуосие | 2575 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2387 см3 |
| Мощност | 235 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./3700 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1270 кг. |
| Размер На Гуми | 215/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.