| От | 2013 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Широчина | 1925 мм |
| Височина | 1816 мм |
| Междуосие | 2789 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Пътен Просвет | 229 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 255 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3956 см3 |
| Мощност | 270 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 377 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1996 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2766 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.