| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4805 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Междуосие | 2790 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Пътен Просвет | 231 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 343 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3956 см3 |
| Мощност | 236 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 361 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 |
| Маса (без товар) | 1950 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2531 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.