| От | 1999 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4656 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1263 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3378 см3 |
| Мощност | 183 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 294 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93.5 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1760 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2381 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.