| От | 1999 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4656 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1263 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2694 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1676 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2381 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.