| От | 1984 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4435 мм |
| Широчина | 1689 мм |
| Височина | 1679 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1200 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2366 см3 |
| Мощност | 97 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 174 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.9 мм |
| Ход На Буталото | 88.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 18 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1600 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.